Strona 1 z 1

Tłumaczenie na już!

: wtorek, 1 kwie 2014, 18:36
autor: carolline19
Niestety jestem zmuszona wyjechać do pracy do Włoch, ponieważ tutaj pracy nie ma. W związku z tym poszukując biura tłumaczeń, które pomoże mi profesjonalnie przetłumaczyć potrzebne papiery trafiłam na biurotlumaczen.firmy.net. Cały problem tkwi w tym, że nie mogę znaleźć opinii na ich temat, więc proszę aby wypowiedziały się osoby, które miały okazję korzystać z ich usług. Nie ukrywam, że obowiązująca akurat promocja na język włoski dodatkowo mnie przyciąga.

Re: Tłumaczenie na już!

: poniedziałek, 14 kwie 2014, 12:42
autor: ferenc-adam
Mogę polecić ;) Szybko i tanio tłumaczą, tanio porównując z innymi, stacjonarnymi biurami, nie wiem jak reszta tego typu firm w sieci.

We Włoszech łatwiej o pracę? Chyba tylko jakieś proste czynności. Ogólnie bezrobocie sięgające naszego, a w wielu regionach dużo wyższe. Dziwny wybór teraz do Włoch uciekać. Zaraz stracisz pracę, bo bezrobocie wzrośnie i będziesz tu wracać? Chyba że Włochy tylko na jakiś czas. Niemcy, Węgry teraz najlepiej.

Re: Tłumaczenie na już!

: środa, 25 cze 2014, 15:39
autor: wloskielove
Bezrobocie wśród młodych niemal dwa razy wyższe... ja chłopaka Włocha zabieram do Polski :/

Re: Tłumaczenie na już!

: wtorek, 9 sty 2018, 11:39
autor: Golata
Polecam Kancelarię Adwokacką WS LEX. Moim zdaniem najlepsze tłumaczenia włoskiego. Korzystne ceny i szybkie terminy realizacji.