Strona 1 z 1

Problemy z rejestracją na forum.

: czwartek, 12 sty 2017, 12:19
autor: Tom_Cat
Problemy z rejestracją na forum.

Szanowne Panie! Szanowni Panowie!

Docierają do nas informacje, że pojawiają się pojedyncze przypadki problemów z rejestracją.

Aby aktywować konto należy kliknąć na link (odnośnik) otrzymany w wiadomości wysłanej na podany przez Was adres e-mail podczas rejestracji. Mają miejsce przypadki, że ta wiadomość nie dochodzi do Użytkownika. W takim przypadku prosimy w pierwszej kolejności sprawdzić czy Wasza skrzynka e-mail nie przerzuciła automatycznie wysłanej przez skrypt forum wiadomości, zawierającej link (odnośnik) aktywacyjny do folderu Spam Waszej skrzynki e-mail. Jeśli taki przypadek nie miał miejsca i nie macie dalej wiadomości, prosimy skorzystać z opcji Wyślij e-mail aktywacyjny, gdzie należy podać Nazwę użytkownika i Adres e-mail. Jeśli to nie przyniesie oczekiwanych efektów, to proszę wysłać e-mail bezpośrednio do Administratora witryny. Formularz kontaktowy znajduje się również na dole strony głównej lub wystarczy kliknąć na odnośnik: Kontakt z nami.

Administracja Italia Forum

Re: Problemy z rejestracją na forum.

: środa, 25 sty 2017, 17:17
autor: 79mateusz
Czy istnieje techniczna możliwość dodania logowania za pomocą Facebook albo konta Google? Myślę, że usprawniłoby to dostęp do forum. Sam korzystam z takich opcji wszędzie gdzie się da i bardzo sobie to cenię, że nie muszę się ekstra logować i pamiętać kolejnego hasła.

Re: Problemy z rejestracją na forum.

: środa, 25 sty 2017, 21:27
autor: Tom_Cat
79mateusz pisze:Czy istnieje techniczna możliwość dodania logowania za pomocą Facebook albo konta Google?

Oczywiście, istnieje techniczna możliwość dodania modyfikacji, która umożliwia logowanie za pomocą portali społecznościowych.